April 17, 2024
Tirana, Albania
Bota

Po e shoqëronin në polici, gruaja i merr armën efektivit dhe plagos tre persona

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur në Kili, ku gjatë arrestimit të  një gruaja, kjop e fundit ka arritur t’i marrë armën efektivit të policisë, dhe të qëllojë pa ndalim, duke plagosur 3 persona. Sipas mediave vendase, një polic, një kameraman dhe një person tjetër mbetën të plagosur si pasojë e të shtënave. Mësohet

Read More