April 17, 2024
Tirana, Albania
Bota

Po e shoqëronin në polici, gruaja i merr armën efektivit dhe plagos tre persona

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur në Kili, ku gjatë arrestimit të  një gruaja, kjop e fundit ka arritur t’i marrë armën efektivit të policisë, dhe të qëllojë pa ndalim, duke plagosur 3 persona.

Sipas mediave vendase, një polic, një kameraman dhe një person tjetër mbetën të plagosur si pasojë e të shtënave.

Mësohet se kameramani i emisionit “Contigo en la Manana” ka mbetur i plagosur më rëndë, por për fat të mirë ndodhet në gjendje shëndetësore të qëndrueshme.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image