June 5, 2024
Kosova Lajmi i fundit

Aksident i rëndë në Pejë, makina përplas dy fëmijë dhe tenton të largohet

Një makinë ka aksidentuar dy fëmijë në Pejë dhe më pas ka tentuar të largohet nga vendi i ngjarjes, por është bllokuar nga kalimtarët e rastit. Policia e Pejës bën me dije se fëmijët e aksidentuar janë dërguar në spital.

“Sot rreth orë s14:45 policia është njoftuar për një aksident. Në këtë aksident kanë qenë të involvuar një makinë dhe dy fëmijë. Ata janë dërguar për trajtim në spital”, njofton policia.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image