April 17, 2024
Tirana, Albania
Kronikë Lajmi i fundit

U kap duke i shitur drogë një klienti, vihet në pranga 18-vjeçari shqiptar në Napoli

Një 18-vjeçar është arrestuar nga policia në zonën e Napolit në Itali, i cili  u kap duke i shitr drogë një 42-vjeçari nga Caserta. I riu shqiptar, pasi i ka shitur dozën blerësit të tij, në këmbim të 30 eurove, ka vënë re mbërritjen e policisë, ka bërë klientin të zbresë nga makina dhe befas

Read More