April 17, 2024
Tirana, Albania
Bota Lajmi i fundit

Orteku godet resortin e skive në Zvicër, të paktën 3 viktima

Tre persona humbën jetën dhe një tjetër mbeti i plagosur si pasojë e një orteku që goditi zonën e Zermat në Zvicër, një lokalitet i njohur për resortet e skiimit. Policia e kantonit të Vallese ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po kërkon nën masivin e borës, pasi ka dyshimet se mund të ketë dhe

Read More