May 27, 2024
Lifestyle

Ilnisa tregon bisedën me vajzën për lidhjen e saj me Meritonin!

Ish-banorja e BBVIP Ilnisa Agolli ka treguar së fundmi se si e ka pritur vajza e saj, lidhjen që krijoi brenda shtëpisë me Merionin.

Ilnisa ka treguar se Anais e ka pritur mirë marrëdhënien e saj me moderatorin dhe se ishte e lumtur për të ëmën.

“Kur shkuam të flemë më tha: shiko unë po kthej kurrizin dhe nëse të merr malli për Mertionin mund të më përqafosh. Unë u preva, mbeta dhe bota nuk mu rrotullua për një moment. Unë jam shumë me fat që Anaisi është një fëmijë ka që lirë dhe kaq tolerant që ka ngjyra. Gjëja e fundit që mua do të shkojë në mend është që Anaisi të më pyesin për mënyrën sesi jetohet, gjë që se ka bërë kurrë.

Jam shumë e lumtur që Zoti ma dha mua këtë fëmijë. Ka një aftësi që ky fëmija im që mua më bën shumë të lumtur dhe jam falenderuese sa herë që i shoh. Kur dola ditën e parë fjeta vetëm sepse nuk mund ta zgjoja se ishte te mami, vjen të nesërmen dhe më bën një surprizë që vdiqa fare me lotët dhe i bini. E do Meritonin”, ka treguar Ilnisa.